Ioana - Maria Gogea - Alerg pentru "Nu mi-e frică de medic!" - Proiect de susținere psiho-emoțională a copiilor internați la Spitalul de Pediatrie Sibiu -ediția II
Alerg pentru:
Alerg pentru:
Salut! Sunt Ioana, iar anul acesta am ales sa alerg din nou pentru proiectul "Nu mi-e frică de medic!", alaturi de foștii mei colegi de grădiniță și noii mei colegi de școală. Mă poți susține cu orice donație sau un simplu share pe social media! Îți mulțumesc:)